Janne Kants


Psühholoog, paariterapeut

Mobiil: +372 55 640 559
E-post: janne@teraapiakeskus.ee

Vastuvõtud toimuvad: Tallinnas –   Holistika Instituudis, Endla 15, 4 korrus  ja

“Pesas”, Pärnu mnt. 102, B korpus

 


Pakun individuaalse nõustamise ja paariteraapia teenust. Mul on olnud rõõm seda tööd teha alates aastast 2008. Olen omandanud Tartu Ülikoolis psühholoogia erialal bakalaureuseastme. Minu paariteraapia teadmised ja oskused põhinevad perekonnapsühhoteraapia, imago suhteteraapia ja tunnetekeskse paariteraapia väljaõpetel. Individuaalse nõustamise teadmised ja oskused olen omandanud 3-aastase psühholoogia ja hüpnoteraapia väljaõppe ning mitmete teiste koolituste käigus. Lisaks olen õppinud perekonstellatsioonide läbiviimist.
Nõustamise käigus on võimalik hakata paremini mõistma enda ja teistega toimuvat, avastada uusi võimalusi ning ressursse. Iseenda ja oma kaaslase parema mõistmise kaudu võime avastada enda ümber uue maailma. Olen rõõmuga valmis olema sellel avastuskäigul Teie teejuhiks.

Inimesed on õnnelikumad ja neil on lihtsam toime tulla keerulistes olukordades, kui neil on lähedased suhted oma sõprade ja pereliikmetega. Sellele kaasaaitamiseks olen loonud suhtlemismängu Ava ja avasta, mille eesmärkideks on avastada ennast ja teisi, kogeda suuremat ühtsust kaaslastega ning rõõmu jagamisest ja koosolemisest