Psühholoog, paariterapeut

Mobiil: +372 55 640 559
E-post: janne.kants@gmail.com

Vastuvõtud toimuvad: Tallinnas – Ahtri 8 (WTCT maja), 7. korrus.

 


Pakun individuaalse nõustamise ja paariteraapia teenust. Mul on olnud rõõm seda tööd teha alates aastast 2008.

Olen omandanud Tartu Ülikoolis psühholoogia erialal bakalaureusekraadi.

Individuaalse nõustamise teadmised ja oskused olen omandanud 3-aastase psühholoogia ja hüpnoteraapia väljaõppe ning mitmete teiste koolituste käigus. Lisaks olen õppinud perekonstellatsioonide läbiviimist.

Minu paariteraapia teadmised ja oskused põhinevad perekonnapsühhoteraapia, imago suhteteraapia ja tunnetekeskse paariteraapia väljaõpetel.

Igas inimeses on rahu, rõõm, armastus, jõud ja loovus, kuid mõnikord on raske neid üles leida. Teraapia käigus on võimalik saada kontakti endaga- näha terviklikumat pilti, hakata paremini mõistma probleemide sügavamaid põhjuseid ning seda mis minuga toimub. Näiteks võib ilmneda, et ärevus on tingitud armastuse puudusest või enese mitte väärtustamisest. Teraapia aitab leida endast ressursid (nt armastuse, rahu, väärikuse, jõu), mis täidavad parimal viisil vajadused ja sisemise tühjuse. Selle protsessi käigus saab inimene kogemuse kuidas juhtida oma tundeid, avastab oma potentsiaali ja näeb uusi võimalusi selle rakendamiseks. Teraapia annab võimaluse näha iseend läbi armastuse ja aktsepteerimise selleks, et ennast rohkem väärtustada, leida rahulolu, kogeda vabadust ja inspiratsiooni oma elus uute sammude tegemiseks.

Kasutan seanssidel nii hüpnoteraapia kui psühholoogilise nõustamise metoodikaid. Hüpnoteraapia võimaldab teha läbi sügavaid protsesse, et saada kogemus, kuidas oma tundeid juhtida ja leida kontakti oma ressurssidega. Psühholoogiline nõustamine aitab ennast ja teisi paremini mõista, näha uusi võimalusi ning valikuid. Selle tulemusena võib tõusta enesekindlus, julgus võtta vastutus, et teha oma elus valikuid, mis aitavad ellu viia oma eesmärke.

Paariteraapia aitab sügavamalt mõista kaaslase maailma ja seeläbi (taas)luua sügavam kontakt teineteisega. Sageli ilmneb, et mõlemad partnerid armastavad teineteist ja vajavad suuremat lähedust, kuid pettumuse, valu, ootuste või teineteise mitte mõistmise tõttu on nende vahel müür, mis takistab suhtlemist. Paariteraapia aitab luua turvalise keskkonna, kus on võimalik kogeda uutmoodi suhtlemist. Mõistmine loob ja tugevdab sidet teineteise vahel.Lisaks paaridele on teraapiasse ka oodatud vanemad ja täiskasvanud lapsed, kellel on konfliktid. Suhteprobleemide korral võib teraapiasse tulla ka üksinda, näiteks siis kui partner või lähedane ei soovi kaasa tulla ning kui on raske teha valikut, kas jätkata suhet või mitte. Teraapia aitab ka lahkumineku puhul, et valu, igatsuse, pettumise ja üksindusega paremini toime tulla ja oma eluga edasi liikuda.

Inimesed on õnnelikumad ja nad tunnevad ennast kindlamini keerulistes olukordades, kui neil on lähedased suhted oma sõprade ja pereliikmetega. Sellele kaasaaitamiseks olen loonud suhtlemismängu Ava ja avasta, mille eesmärkideks on avastada ennast ja teisi, kogeda suuremat lähetust ja rõõmu koosolemisest. www.avajaavasta.eu, https://www.facebook.com/avajaavasta/

Minu vastuvõtud toimuvad Ahtri 8 (WTCT maja), 7. korrus.

Teraapiateenused                                  seansi tasu 

Psühholoogiline nõustamine  1,5 h              70 €

Paariteraapia 1,5 h                                          70 €

Hüpnoteraapia 1,5 h                                        70 €

Täiendav info: http://www.jannekants.com/