Massaažid

Marju Jalakas – refleksoloogia, lümfiteraapia,  psühhoteraapia, hüpnoteraapia, imago-suhteteraapia

Varje Vilberg – refleksoloogia,  Access Consciousness Bars® ja Access kehatehnikate terapeut – koolitaja, aroomteraapiline tselluliidimassaaž.

Tamara Homenko  -tamarah@mail.ru , tel. 56154060

Tamara teenused

Stressivastane lõdvestav massaaž 60min 25€,
90min 35€
Ayurveda peamassaaž 20min 15€
Seljamassaaž 35min 15€
Jalamassaaž 30min 15€
Meemassaaž 75min 30€
Tselluliidivastane massaaž 60min 30€
Massaaž rasedatele 60min 25€

 

Käed on meie tunnete saadikud. See, mida nad üle annavad või vastu võtavad, võib meile tunduda maagilisena, kuid sellel on soliidne füsioloogiline baas ja see jätab meie kehaskeemi tõepoolest märgi maha.

 

Põhja-Carolina Durhami Duke´i ülikooli uurijad Field ja Schanberg on põhjalikult uurides puudutuste keemiat leidnud, et massaažid vähendavad stressihormooni kortisooli eritumist ja tugevdavad immuunsüsteemi; stimuleerivad uitnärvi vegetatiivset funktsiooni – südamelöögid, hingamine, vererõhk stabiliseeruvad; vabanenud hormoonid, nagu insuliin, suudavad toitu paremini lõhustada. Küpsemisprotsessidest annab tunnistust ennekõike suurenenud adrenaliini- ja  noradrenaliinihulk, näiteks kopsudes ja sümpaatilises närvisüsteemis, mis reguleerib autonoomselt määrava tähtsusega elulisi funktsioone.

Puudutuste tajumine on inimese esimene aisting. 5-10, aga võibolla ka 20 miljonit sensorit – keegi ei ole neid senini kokku lugenud – teevad meie kehast tundliku kesta. Nagu kõrgtehnoloogiline kosmoseskafander, registreerib see piki meie välispiiri toimuvad kontaktid ning annab meile teada kas miski on kuum, külm, terav, nüri, sile, pehme, valus jne.