Varje Vilberg


Refleksoloogia

Access BARSTM ja Access Consciousness

TM kehatehnikate seansid ja koolitused

Aroomimassaaž

Telefon: +372 506 2979
e-mail: varje.vilberg@gmail.com

Vastuvõtud toimuvad Tallinnas
Keha ja Meele Teraapiakeskuses, Laki 11
Stuudios Tasapisitasakaal, Graniidi 1

Inimeste abistamist terapeudina alustasin 2003. aastal. Esmalt refleksoloogia abil, mille imeliselt tervendavate omaduste toimes veendusin ise teraapiat kogedes ja ka teistele tehes. Tänaseks oman Eestis kõrgeimat Refleksoloog III kutsetunnistust. Olen omandanud Aromatica & Wellness Inspired By Ulla-Maija Grace aroomimassaažide tegemise oskused (aroomteraapiline tselluliidimassaaž, aroomkehamassaaž, aroomnäohooldus). Olen läbinud Suomen Homoöpatian Academia homoöpaatia koolituse ja osalenud mitmetel Alexander tehnika kursustel. Viimastel aastatel on mind inspireerinud Access ConsciousnessTM, teen Access BarsTM ja Access kehaprotsesside seansse ning koolitusi. Kõike seda olen edukalt kasutanud ka refleksoloogia ja aroomimassaaži seanssides.
Access ConsciousnessTM haridustee: omandanud Access BarsTM ja Access ConsciousnessTM kehaprotsesside koolitaja litsentsi. Läbinud Access BarsTM kursused Kirsti Sinirand ja Kaidi Karilaid (Eesti), Monika Palm (Eesti), Gary Douglas (U.S.A) vahendusel; Accessi FoundationTM (Baastase) ja Level 1 TM (Tase Üks) kursuse Katarina Wallentin vahendusel (Rootsi); Access ConsciousnessTM 3- päevase kehaprotsesside kursuse Glenna Rice`i vahendusel Tallinnas (U.S.A) (47 erinevat kehaprotsessi), Access täiendkoolitus „Talk to the Entities“ Monika Palm (Eesti), Accessi Level 2 & 3TM Gary Douglas´e vahendusel Dublinis (U.S.A)

Koolitused:

Kui soovid ise panustada inimkonnale läbi Access BarsTM ja Access kehaprotsesside, siis olen mina see, kes saab sind õpetada neid tehnikaid teistele tegema, kuna lisaks seanssidele viin läbi nii Access BarsTM kui Access kehaprotsesside koolitusi.

Access Bars 1-päevase kursuse jooksul õpid, kuidas seda dünaamilist kehaprotsessi teha. Iga osaleja saab käsiraamatu ja vajalikud lisamaterjalid. Peale seda koolitust on sul õigus soovi korral pakkuda seda sessiooni oma lähedastele, sõpradele, klientidele, samuti osaleda Bars vahetusõhtutel ning Access ConsciousnessTM jätkukoolitustel. Koolituse jooksul saad nii kogeda kui ise pakkuda kaks Bars sessiooni (kokku 4). Bars kehatehnikat võib ühendada massaaži, kiropraktika, akupunktuuri ja teiste kehaprotsessidega. Kursus on mõeldud kõigile, kes on valmis õppima midagi uut ning kes on valmis muutma oma elu.

Access kehatehnika koolitus kestab 3-4 tundi ja kursuse jooksul õpid, kuidas teha ühte dünaamilist kehaprotsessi. Iga osaleja saab kehaprotsessi tegemiseks vajalikud materjalid. Peale seda koolitust on sul õigus soovi korral pakkuda seda sessiooni oma lähedastele, sõpradele, klientidele, samuti osaleda Bars vahetusõhtutel. Koolituse jooksul saad nii kogeda kui ise pakkuda ühe kehaprotsessi sessiooni (kokku 2). Access kehaprotsesse võib ühendada massaaži, kiropraktika, akupunktuuri ja teiste kehaprotsessidega. Kursus on mõeldud kõigile, kes on valmis õppima midagi uut ning kes on valmis muutma oma elu.
Hinnakiri:

1x 60 min 35 €
1x 90 min 45 €
8x 60 min 240 €
Nõustamine ja müük:

– Biolatte probiootilised preparaadid
– Aromatica Wellness tooted,
– EQOLOGY TM toidulisandid (EQ ID-nr: 7210007)