Refleksoloogia

Access BARS®Access Energetic Facelift® ja

Access Consciousness®kehatehnikate seansid ja koolitused

Telefon: +372 506 2979
e-mail: varje@tervisehaldjas.ee

Lisainfo: www.tervisehaldjas.ee

 

Vastuvõtud toimuvad Tallinnas
Stuudios TasapisitasakaalGraniidi 1

 

Inimeste abistamist terapeudina alustasin 2003. aastal. Esmalt refleksoloogia abil, mille imeliselt tervendavate omaduste toimes veendusin ise teraapiat kogedes ja ka teistele tehes. Tänaseks oman Eestis kõrgeimat Refleksoloog III kutsetunnistust. Olen omandanud Aromatica & Wellness Inspired By Ulla-Maija Grace aroomimassaažide tegemise oskused (aroomteraapiline tselluliidimassaaž, aroomkehamassaaž, aroomnäohooldus). Olen läbinud Suomen Homoöpatian Academia homoöpaatia koolituse ja osalenud mitmetel Alexander tehnika kursustel. Viimastel aastatel on mind inspireerinud Access Consciousness®, teen Access Bars®, Access Facelift® ja teiste Access kehaprotsesside seansse ning koolitusi. Kõike seda olen edukalt kasutanud ka refleksoloogia ja aroomimassaaži seanssides.

Access Consciousness®haridustee: Läbinud Access Bars®kursused Kirsti Sinirand ja Kaidi Karilaid (Eesti), Monika Palm (Eesti), Gary Douglas (U.S.A) vahendusel; The Foundation®(Põhialused®, endine Baastase ja tase 1) kursuse Katarina Wallentin vahendusel (Rootsi); Access Consciousness®3- päevase kehaprotsesside kursuse Glenna Rice`i vahendusel kahel korral Tallinnas (U.S.A) (47 erinevat kehaprotsessi), Access täiendkoolitus „Talk to the Entities“ Monika Palm (Eesti), The Choice of Possibilities®(Võimaluste valik, endinetase 2 & 3®) Gary Douglas´e vahendusel Dublinis (U.S.A). ); Access Consciousness®3- päevase kehaprotsesside kursuse Vladica Djordjevic vahendusel Tallinnas (Rootsi) (47 erinevat kehaprotsessi).

Olen Access Bars®, Access Facelifti®ja Access Consciousness®kehaprotsesside sertifitseeritud vahendaja/koolitaja.

Koolitused:

Access Bars® 1-päevase kursuse jooksul õpid, kuidas seda dünaamilist kehaprotsessi teha. Iga osaleja saab käsiraamatu ja vajalikud lisamaterjalid. Peale seda koolitust on sul õigus soovi korral pakkuda seda sessiooni oma lähedastele, sõpradele, klientidele, samuti osaleda Bars vahetusõhtutel ning Access Consciousness® jätkukoolitustel. Koolituse jooksul saad nii kogeda kui ise pakkuda kaks Bars sessiooni (kokku 4). Bars kehatehnikat võib ühendada massaaži, kiropraktika, akupunktuuri ja teiste kehaprotsessidega. Kursus on mõeldud kõigile, kes on valmis õppima midagi uut ning kes on valmis muutma oma elu.

Lisainfo:www.tervisehaldjas.ee

 Access Energetic Facelift® 1-päevase koolituse jooksul õpid, kuidas seda väekat ja noorendavat kehaprotsessi teha. Iga osaleja saab käsiraamatu ja vajalikud lisamaterjalid. Peale seda koolitust on sul õigus soovi korral pakkuda seda sessiooni oma lähedastele, sõpradele, klientidele, samuti osaleda Accessi vahetusõhtutel. Koolituse jooksul saad nii kogeda kui ise pakkuda kaks Access Facelift®  sessiooni (kokku 4). Access Energetic Facelift®  kehatehnikat võib ühendada näohoolduste, kehahoolduste, massaaži, kiropraktika, akupunktuuri ning ka teiste Access Consciousnessi® kehaprotsessidega. Kursus on mõeldud kõigile, kes sooviks jõuda energeetiliselt sinna, kus elu energia on tipus, avanevad vägi ja võimekused. Boonusena väljendub see ka kehal, nahal ja näol. See on parim Access Consciousness®kehaprotsess, mis on noorendamiseks loodud, sest see ei noorenda ainult välispidiselt, vaid ka seest.

Lisainfo:www.tervisehaldjas.ee

 Access kehatehnika koolitus kestab 3-4 tundi ja kursuse jooksul õpid, kuidas teha ühte dünaamilist kehaprotsessi. Iga osaleja saab kehaprotsessi tegemiseks vajalikud materjalid. Peale seda koolitust on sul õigus soovi korral pakkuda seda sessiooni oma lähedastele, sõpradele, klientidele, samuti osaleda Accessi vahetusõhtutel. Koolituse jooksul saad nii kogeda kui ise pakkuda ühe kehaprotsessi sessiooni (kokku 2). Access kehaprotsesse võib ühendada massaaži, kiropraktika, akupunktuuri ja teiste kehaprotsessidega. Kursus on mõeldud kõigile, kes on valmis õppima midagi uut ning kes on valmis muutma oma elu.
Lisainfo erinevate koolituste kohta: www.tervisehaldjas.ee 

Hinnakiri:

Refleksoloogia,

Esimene seanss   60-75 min  50 €

Alates teisest seanssist 1x 45-60 min 45 €

8x 60 min 320 €

Access Bars®, Access Facelift®, jt Accessi kehatehnikate seansid:

75-90 minutit 70€

Prooviseanss 20 minutit 25 €

Nõustamine ja müük:

– EQOLOGY®toidulisandid (EQ ID-nr: 7210007)
– Aromatica Wellness tooted

http://teraapiakeskus.ee/teraapiad/access-bars-access-consciousness/

Kas soovid oma elus midagi muuta?

Mis siis, kui see oleks palju kergem kui Sa arvatagi oskad?

Varje Liana Vilberg