Access BARS® 1-päevane koolitus

Kas soovid endas äratada väe, mille abil saad muuta oma elu?

Kas soovid olla teadlikum ja rohkem kohalolev?

Kas oled huvitatud dünaamilisematest elumuutustest, energiataseme suurenemisest, vastuvõtuvõime suurenemisest, finantside suurenemisest, seksuaalsuse suurenemisest?

Kas oled huvitatud stressi vähenemisest, kehakaalu vähenemisest, kiiremini vigastustest paranemisest, haiguste kadumisest, nooruslikumast väljanägemisest, võimaluste avardumisest elus?

Mis siis, kui elu muutmine on palju kergem kui Sa arvatagi oskad?

Kas soovid Sa olla abiks oma lähedastele või klientidele nende elude muutmisel?

Kas soovid panustada kogu maailma inimkonnale?

Kui jah, siis ootan Sind Access Consciousness®kehaprotsesside koolitusele.

Varje Vilberg

Mobiil  +372 506 2979

e-mail  varje.vilberg@gmail.com

* Access BARS® 1-päevase koolituse jooksul õpid, kuidas seda dünaamilist kehaprotsessi teha. Iga osaleja saab käsiraamatu ja vajalikud lisamaterjalid. Peale seda koolitust on sul õigus soovi korral pakkuda seda sessiooni oma lähedastele, sõpradele, klientidele, samuti osaleda Bars vahetusõhtutel ning Access Consciousness® jätkukoolitustel.

Koolituse jooksul saad nii kogeda kui ise pakkuda kaks Bars sessiooni (kokku 4). Bars kehatehnikat võib ühendada massaaži, kiropraktika, akupunktuuri ja teiste kehaprotsessidega. Kursus on mõeldud kõigile, kes on valmis õppima midagi uut ning kes on valmis muutma oma elu.

Lisainfo: http://www.teraapiakeskus.ee/index.php?go=news_detail&news_id=95

* Access kehatehnika koolitus kestab 3-4 tundi ja kursuse jooksul õpid, kuidas teha ühte dünaamilist kehaprotsessi. Iga osaleja saab kehaprotsessi tegemiseks vajalikud materjalid. Peale seda koolitust on sul õigus soovi korral pakkuda seda sessiooni oma lähedastele, sõpradele, klientidele, samuti osaleda Bars vahetusõhtutel. Koolituse jooksul saad nii kogeda kui ise pakkuda ühe kehaprotsessi sessiooni (kokku 2). Access kehaprotsesse võib ühendada massaaži, kiropraktika, akupunktuuri ja teiste kehaprotsessidega. Kursus on mõeldud kõigile, kes on valmis õppima midagi uut ning kes on valmis muutma oma elu.